• Projekt ŻyjDobrze

• 16.05.2023 18:58
      • W związku z finalizacją projektu "ŻyjDobrze" do którego przystąpiła nasza szkoła w roku szkolnym 2022/2023, w klasach I-VIII przeprowadzono zajęcia z psychologiem szkolnym p. Anną Wolską, które dotyczyły zdrowia psychicznego.
        Poruszono m.in takie kwestie jak:

❗ stres
        ❗ hejt
        ❗zdrowy sen
        ❗bezpieczne poruszanie się w sieci
        ❗samoakceptacja
        ❗wyjątkowe zdolności- pasje
        ❗świadomość emocji i stanów emocjonalnych
        ❗ umiejętność rozmawiania o emocjach
        ❗możliwości szukania wsparcia i zrozumienia
        Program edukacyjny #ŻyjDobrze koncentruje się na propagowaniu zdrowego stylu życia wśród uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej szkół podstawowych.
        Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach, chętnie dzieliły się wiedzą i swoimi doświadczeniami. Na koniec każdych zajęć przeprowadzono ankiety służące informacji zwrotnej o jakości zajęć i zdobytej wiedzy.
        Poniżej przedstawiamy zdjęcia z zajęć. Zamieszczona została także infografika dla rodziców.
        #ŻyjDobrze