• NAGRODA SUPERTALENT JEST NASZA!

• 27.04.2023 13:03
        • Bardzo miło nam poinformować, że z XVII TERESIŃSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI SCENICZNEJ „MROWISKO” 2023 grupa "Step" z naszej szkoły wróciła z NAGRODĄ SUPERTALENT!
        • WYNIKI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH

• 30.03.2023 11:08
        • WYNIKI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH
          „Jak widzę matematykę ?”
          1 Miejsce  -  Oliwia Wiśniewska kl. III
                                Bartosz Wójcik  kl. II
          2 Miejsce -  Faustyna Białkowska kl.0
                                Damian Kalota kl. I
          3 Miejsce – Karol Białkowski kl. III
                               Tadeusz Białkowski kl. II
          Weronika Furmanik  kl. II
          Jakub Kawczyński kl. III
          Julia Świniarska kl. II

„Matematyka wokół nas”
          1 Miejsce - Maria Białkowska kl. V
          2 Miejsce-  Patrycja Świniarska kl. V

3 Miejsce – Adam Borkowska kl. IV

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości,  weny twórczej, a także kreatywności. Radzie Rodziców dziękujemy za nagrody.

• Turniej w Piasecznie

• 29.03.2023 11:07
        • Zuzanna Jachimowicz (na zdjęciu) awansowała do silnie obsadzonego turnieju głównego rozgrywanego  w Piasecznie. Zawody są rozgrywane bez podziału na płcie. Pierwsza lokata w grupie zawodniczki w konfrontacji z chłopcami zawsze jest wydarzeniem. Podobnej sztuki dokonała Zofia Maciejewska ktòra ponadto pokonała kolejnego zawodnika w 1/8 finału. Nasza reprezentantka otarła się o pòłfinał przegrywając minimalne w 1/4. Drugie miejsca w swoich grupach eliminacyjnych uzyskali: Marta Anyszkiewicz i Igor Walędziak. Ogołem w silnie obsadzonych zawodach doświadczenia zdobywało 11 naszych graczy.
        • XV Memoriał Petrusewicza

• 29.03.2023 08:47
        • Wygrana naszych żaczek w Starych Skoszewach k/Łodzi .Podwójnym zwycięstwem zakończyły XV Memoriał Petrusewicza zawodniczki TBP .Klara Buczyńska i Milena Słoniec bez straty seta zameldowały się w finale i między sobą rozstrzygnęły końcowy rezultat. Ostatecznie wygrała Klara.
        • III GP Mazowsza

• 29.03.2023 08:45
        • Michalina Buczyńska (na zdjęciu) najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką klubu w III GP Mazowsza. Uczennica pierwszej klasy zajęła 7 lokatę w gronie 22 najlepszych skrzatek województwa. W tych samych zawodach Weronika Furmanik była 9 i w zawodach skrzatòw Bartosz Wòjcik również zdibył 9 lokate w gronie 23 rywali. Cała tròjka naszych reprezentantów debiutowała na turnieju wojewódzkim i miejsca w gòrnej połowie stawki należy uznać za pozytywny rezultat.🏁 Tak jak i skrzaci w podwarszawskiej Jabłonnej walczyły żaczki. Klara Buczyńska zajęla 9 lokatę a Milena Słoniec uplasowała się na 13 pozycji . W turnieju zagrały 32 zawodniczki 🏁