• Mamy Wicemistrzostwa Powiatu w piłkę nożną kobiet.

• 30.09.2022 14:04

• Uczennice klasy ósmej w składzie: Rozmarynowska Emilia, Fijołek Kinga, Osińska Nikola, Popławska Natalia, Pawłowska Aleksandra, Galska Oliwia,  Sylwestrzak Julia zdobyły tytuł Wicemistrzostwa Powiatu w piłkę nożną kobiet. Na końcowy reultat złożyły się następujące wynik:
          Budki Piaseckie-Brochów 5:1
          Budki Piaseckie-Rybno 0:0
          Budki Piaseckie-Iłów (Mistrz Powiatu) 1:2
        • Najlepsi uczniowie I półrocza w roku szkolnym 2021/2022

• 23.03.2022 15:28
        • Przez całe pierwsze półrocze wielu uczniów wkłada dużo wysiłku, aby zdobyć najwyższe oceny w nauce i zachowaniu.

Stypendium za wysokie wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 otrzymali:

Maria Białkowska
          Bartosz Brzeziński
          Igor Walędziak
          Natalia Popławska
          Aleksandra Trzcińska

Gratulujemy osiągniętych wyników i składamy wyrazy uznania za dotychczasową pracę włożoną w naukę.

• Wygrana Szkoły Podstawowej w Międzypowiatowych Zawodach Tenisa Stołowego

• 15.12.2021 14:53
        • Wygrana Szkoły Podstawowej w Międzypowiatowych Zawodach Tenisa Stołowego dziewcząt klas 6 i młoszych!
          Nasza drużyna w składzie: Emilia Świniarska, Emilia Rozmarynowska, Milena Jarzyńska zdominowały rozgrywane w Grodzisku drużynowe zawody w tenisie stołowym. Zawodnyczki Budek zwyciężyły kolejno cztery szkoły będące mistrzami sąsiednich powiatów, nie przegrywając nawet jednego seta. W tych samych zawodoch chłopcy w składnie : Tobiasz Brejnak, Marek Lewandowski zajeli 4 lokatę (1 wygrana z SP Guzów 3:2).
          SP w Budkach Piaseckich po kilku latach przerwy znowu będzie reprezentowana na MISTRZOSTWACH MAZOWSZA. Przypomnijmy, że nasza szkoła w przeszłości 7-krotnie zdobywała medale na wyżej wymienionej imperie (5 tytułów mistrzowskich).
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
        • Konkurs plastyczny Ja-Ty-My - wyniki

• 15.12.2021 12:48
        • 3 grudnia rozstrzygnięto powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem "Ja-Ty-My", na który wpłynęło ponad 170 prac ze szkół z całego powiatu sochaczewskiego.  Celem konkursu było budowanie postawy tolerancji wobec osób z niepełnosprawnościami.
          Nasza uczennica klasy V Zuzanna Jachimowicz otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę w kategorii klas V-VIII.  Pozstali uczestnicy otrzymali dyplomy.
          Gratulujemy Zuzannie i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

• SUKCES NASZEGO UCZNIA

• 15.12.2021 14:50
        • Uczeń naszej szkoły – Patryk Kutyłowski z klasy VIII odniósł ogromny sukces, uzyskując tytuł MISTRZA POLSKI MŁODZIKÓW W ZAPASACH STYLU WOLNEGO kat. do 75kg we Włodawie.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!