• Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich nagrodzona w kategorii sportowe osiągnięcie roku w sporcie szkolnym.

• 10.03.2023 11:01
        • W hotelu Kuźnia Napoleońska w Paprotni odbyła się gala podsumowująca największe wydarzenia sportowe w roku 2022. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w kategorii sport szkolny za najlepszy jednostkowy wynik w ubiegłym roku. Pod uwagę wzięto awans szkoły i start w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym. Na uroczystości szkołę reprezentowały Pani Dyrektor Sylwia Pela oraz autorki sukcesu Klara Buczyńska uczennica klasy 4 oraz Zofia Maciejewska uczennica klasy 6. Na ręce Pani Dyrektor przekazano również nagrodę w kategorii „sportowe wydarzenie roku” za zorganizowanie Półfinałów Pucharu Polski Mężczyzn, które odbyło się na hali sportowej w naszej szkole.

• Najlepsi uczniowie I półrocza w roku szkolnym 2022/2023

• 10.03.2023 16:07
        • Przez całe pierwsze półrocze wielu uczniów wkłada dużo wysiłku, aby zdobyć najwyższe oceny w nauce i zachowaniu.

Stypendium za wysokie wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2022/2023r. otrzymali:

Maria Białkowska
          Igor Walędziak
          Hanna Koźlicka

Gratulujemy osiągniętych wyników i składamy wyrazy uznania za dotychczasową pracę włożoną w naukę.

• Turniej międzypowiatowy w tenisie stołowym

• 03.02.2023 08:53
        • Prezes Grodziskiego SZS wręcza puchar i medale dla zwycięzców turnieju międzypowiatowego (mistrzowie 5 powiatòw) Tradycje podtrzymane. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich z kolejnym awansem do finałòw wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zofia Maciejewska i Klara Buczyńska lokują jedną z najmniejszych szkòł w powiecie sochaczewskim na największej imprezie Mazowsza w sporcie szkolnym. Dziewczęta będą walczyły o ósmy medal igrzysk w historii Budek Piaseckich.

• Awans trzech drużyn do zawodów powiatowych w piłce siatkowej

• 19.01.2023 13:54
        • 16 i 18 stycznia 2023r. odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce sitkowej. W rozgrywanym turnieju w Teresinie wszystkie nasze drużyny wywalczyły awans (zajęcie I lub II miejsca).
          Dziewczęta klas młodszych (klasa 6 i młodsze) zajęły II miejsce w grupie 4 ekip.
          Dziewczęta klasa starszych (klasa 8) po Szkoły Podstawowej w Teresinie awansowały z pierwszego miejsca.
          W starciu 3 drużyn chłopcy klas starszych (klasa 8) uplasowali się  II miejscu co również dało awans do zawodów powiatowych.

Składy drużyn:

Gratulujemy!!! I czekamy na dobre wieści z mistrzostw 😊
        • Wyniki konkursów powiatowych

• 02.01.2023 08:51
        • 14 grudnia 2022r. ogłoszono wyniki powiatowego konkursu literackiego „Życie nie po to jest by brać…” oraz konkursu plastycznego „Ja-Ty-My”.
          Celem konkursu literackiego było promowanie przeciwdziałania różnego rodzaju uzależnieniom oraz rozwijanie i propagowanie inicjatyw i działań sprzyjających przeciwdziałaniu przemocy, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali dyplomy.
          Celem konkursu plastycznego „Ja-Ty-My” było budowanie postawy tolerancji wobec osób z niepełnosprawnościami. Uczennica klasy VI Wanesa Brejnak otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę w kategorii klas V-VIII. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy.
          Gratulujemy Wanesie i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.