Zwrot podręczników i książek do biblioteki szkolnej

10.06.2020 16:38

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020  prosimy o zapoznanie się z terminami oddawania podręczników szkolnych i książek. Podręczniki oraz  książki należy oddać w wyznaczonych terminach i godzinach.

Prosimy, aby uczniowie/rodzice w danym dniu przychodzili zgodnie z planem, kolejno w określonych przedziałach czasowych.

Z uwagi na trudną sytuację prosimy o bezwzględne trzymanie się ustalonych zasad i terminów zwrotów.

Uczeń/rodzic dokonujący zwrotu książek/podręczników powinien być w maseczce i rękawiczkach lub pamiętaj o dezynfekcji rąk. Obowiązuje również zasada zachowania odpowiedniego dystansu – min. 2 m.

Zwrot podręczników i książek będzie odbywał się przy kąciku patrona-naprzeciwko biblioteki. Prosimy o wejście do szkoły głównym wejściem natomiast opuścić szkołę wejściem hali sportowej.

HARMONOGRAM ZWROTU PODRĘCZNIKÓW

data

klasa

godzina

Instrukcja zwrotu podręczników i książek.

1. 1.Bądź w maseczce i rękawiczkach lub pamiętaj o dezynfekcji rąk. Przestrzegaj zasady zachowania odpowiedniego dystansu – min. 2 m.
      2. 2..Przy kąciku patrona znajdują się pudełka lub wyznaczone miejsce.
      3. 3.Każde pudełko/wyznaczone miejsce przeznaczone jest na inny przedmiot.
      4. 4.Pudełka/wyznaczone miejsce zostaną odpowiednio podpisane.
      5. 5. Proszę umieść podręcznik we właściwym pudełku lub miejscu.
      6. 6. Podpisz listę zwrotu podręczników.
      7. 7. Opuszczaj szkołę wejściem hali sportowej.

Dołączone do podręczników płyty CD stanowią integralną część podręczników i należy je zwrócić wraz z podręcznikiem:− zagubienie lub uszkodzenie (porysowanie, zgniecenie lub połamanie) płyty CD skutkuje koniecznością zwrotu kosztów całego podręcznika.

Za książki zniszczone lub zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do zakupu nowej pozycji wskazanej przez nauczyciela bibliotekarza w ustalonym terminie.

ANKIETA DLA NAUCZYCIELI

08.06.2020 11:18

Szanowni Państwo!
      Ankieta jest całkowicie anonimowa. Ma na celu zdiagnozowanie poziomu czytelnictwa wśród dzieci oraz ocenienie, jaki wpływ na czytelnictwo mają nauczyciele. Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi, które wydają się Państwu bliskie. Dziękujemy za poświęcony czas.

ANKIETA DLA RODZICÓW

05.06.2020 12:58
      Szanowni Rodzice!
      Zwracamy się do Państwa z prośbą wypełnienie ankiety, która ma na celu przeprowadzenie badania z zakresu czytelnictwa. Jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 2 minut.

Wszelkie zdobyte drogą badań informacje są poufne, tzn. posłużą jedynie do analizy zbiorczych zestawień a ankieta jest anonimowa.

Za udzielenie odpowiedzi z góry dziękujemy!

ANKIETA DLA UCZNIÓW

05.06.2020 12:32
      Drodzy Uczniowie!
      Prosimy Was o wypełnienie ankiety, która ma na celu przeprowadzenie badania z zakresu czytelnictwa, a jej wyniki pozwolą nam podjąć takie działania, abyście wszyscy w szkole czuli się dobrze, a biblioteka była wyposażona w takie pozycje książkowe, które chętnie czytacie. Ankieta jest anonimowa. Nie ma tu ani złych, ani dobrych odpowiedzi! Bardzo interesują nas Twoje osobiste doświadczenia i opinie, dlatego prosimy Cię o szczerość.
      Dziękujemy za wypełnienie ankiety.