• Spektakl Muzyczny w Żyrardowie

• 04.10.2023 17:18

• 4 pażdziernika klasy I-III oraz grupa przedszkolaków wybrały się na spektakl muzyczny pt. ,,PIĘKNA I BESTIA" do Centrum Kultury w Żyrardowie.smiley
        • Lekcja biblioteczna.

• 25.09.2023 19:39
        • 13 września uczniowie klasy II odwiedzili bibliotekę szkolną gdzie uczestniczyli w 📚👩🏼‍🏫lekcji bibliotecznej. Dzieci z zaciekawieniem słuchały na czym polega praca bibliotekarza oraz omówiły kodeks małego czytelnika📜 Pani bibliotekarka wypożyczyła małym czytelnikom pierwszą w tym roku szkolnym lekturę ,,Cukierku, ty łobuzie”🐈‍⬛. Drugoklasiści wykonali tematyczne zakładki do wypożyczonej książki.
          Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas! 😻

• Międzynarodowy Dzień Programisty

• 14.09.2023 18:53
        •

13 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Programisty, który przypada  na 256 dzień roku. Liczba 256 nie jest przypadkowa – symbolizuje ona wszystkie możliwe wartości bajta w 8-bitowej postaci, znanej wszystkim programistom.

Przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i II mieli okazję popracować nad kodowaniem własnych prac na razie tylko na kartce papieru. Zajęcia odbywały się w formie zabawy co przyniosło młodym programistom wiele radości.wink

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć.