• Wycieczka do parku trampolin.

• 02.01.2024 10:07
        • 11 grudnia klasa przedszkolna i klasa 2 uczestniczyły w wycieczce do Stacji Grawitacji w Warszawie. Pierwszą godzinę spędziliśmy z trenerem na lekcji w-fu. Druga godzina upłynęła na wesołej zabawie. Tego dnia towarzyszył nam uśmiech i dobry humor. 🏃‍♂️🏃‍♀️🤸‍♀️🤸‍♂️🤾🤾‍♀️

• Warsztaty Bożonarodzeniowe.

• 06.12.2023 19:06
        • 6 grudnia w klasie 2 odbyły się ❄️WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE ❄️🎅🏼🎄 Na spotkanie przybyli zaproszeni Rodzice drugoklasistów.
          Dzieci przeczytały📖 ,,Opowieść Wigilijną”, zaśpiewały piosenkę, wręczyły własnoręcznie wykonane upominki Rodzicom🎁👨‍👩‍👦 oraz same otrzymały prezenty od Mikołaja 🎅🏼Po części oficjalnej przyszedł czas na wykonanie ozdób świątecznych.
          To był wspaniały dzień 😊👌

• Klasowy Konkurs Recytatorski

• 29.11.2023 17:35
        • 28 listopada drugoklasiści brali udział w Konkursie Recytatorskim. Spośród wszystkich uczestników komisja konkursowa w składzie:
          p.Monika Kowalczyk, p.Anna Krawczyk i p.Katarzyna Nowak, wyłoniła zwycięzcę -
          była nią WIKTORIA ADAMIAK recytując wiersz Jana Brzechwy ,,Samochwała".
          Gratulujemy!