• Lekcja biblioteczna.

• 11.10.2023 21:43
        • Dnia 11 października br. Gminną Bibliotekę Publiczną w Teresinie  odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich. Młodzi czytelnicy zostali zapoznani się z księgozbiorem biblioteki i układem książek na półkach. Kolejnym punktem spotkania było przeczytanie przez pracownika biblioteki książeczki zatytułowanej ,,Najwyższa na świecie wieża z książek” autora: Rocio Bonilla. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania, a następnie wykonały zadanie, które polegało na ułożeniu z książek jak najwyższej wieży. Po zakończeniu ciężkiej pracy dzieci otrzymały medale z napisem ,,Kocham Bibliotekę”.
          Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie. Do zobaczenia wkrótce!  smileywink

• 04.10.2023 17:26
        • DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 2 - Wszystkim chłopcom składamy serdeczne życzenia!                                                                           winklaughheart