• Webinaria dla rodziców i nauczycieli

• 05.05.2021 09:19

Drodzy Państwo,
        poniżej przesyłamy link do strony Kuratorium Oświaty w Warszawie, na której znaleźć można nagrania webinariów.

Webinaria poruszają istotne tematy związane m. in. z potrzebami psychicznymi i emocjonalnymi uczniów, wspomaganiem dzieci w nauce, zapewnieniem bezpieczeństwa w sieci w okresie kształcenia na odległość oraz  pomocny w rozwiązywaniu problemów, które mogą wystąpić po powrocie ucznia z nauki zdalnej do klasy szkolnej.

• Zapraszamy do zapoznania się z webinariami:

Potrzeby psychiczne, społeczne i emocjonalne dzieci i młodzieży w okresie pandemii
        Sposoby wspomagania dzieci w nauce. Czas na naukę i relaks. Atrakcyjne narzędzia i materiały online
        Młodzi użytkownicy Internetu - wyzwania, bezpieczeństwo, ochrona wizerunku w sieci. Co wiemy, o czym nie wiemy, a czego się nie domyślamy czyli jak towarzyszyć dziecku w cyfrowym świecie?
        Uczeń bezpieczny w sieci - jak przeciwdziałać zagrożeniom online. Kiedy i jak reagować?
        Bezpieczeństwo danych osobowych w okresie kształcenia na odległość
        Organizacja procesu wspomagania ucznia ze specjalnymi potrzebami w okresie pandemii

Webinaria były realizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Mazowiecki Urząd Wojewódzki we współpracy z innymi instytucjami. Spotkania online były poprzedzone rozpoznaniem potrzeb adresatów, nagrania z nich są nadal dostępne, można więc w dowolnym momencie wrócić do nich i je odtworzyć. Poniżej link do strony kuratorium.

Zespół do Spraw Promocji Zdrowia