• Warto pomogać!

12.01.2024 12:33
      Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę drobnych upominków w postaci skarpet dla dzieci i młodzieży z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Antares. Prezenty przekazano przed Świętami Bożego Narodzenia. Wychowankowie Domu Dziecka serdecznie dziękują uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły za dobre serce.
    • Warto pomogać!

12.01.2024 12:33
    • Świąteczna zbiórka

04.12.2023 19:21
    • Działaj z nami

27.09.2023 20:20
    • Góra grosza XXIII edycja

14.03.2023 17:15
      Od listopada 2022r. do marca 2023r. odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem  jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Uczniowie nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli oni Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Po zakończeniu akcji przyszła pora na podliczenie wszystkich pieniędzy wrzuconych do skarbonki.
      W tym roku udało się zebrać 161,25zł!
      Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję. Bo jeden grosz czyni różnicę!