NIE WYKRĘCAJ SIĘ - WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE

25.11.2020 17:56

ZBIERAJ NAKRĘTKI!

Wzorem lat poprzednich w roku szkolnym 2020/2021 Szkolne Koło Wolontariatu kontynuuje w naszej szkole akcję, która polega na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.).

Nakrętki przyniesiemy po powrocie do szkoły :)

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, UCZNIOM I ICH RODZICOM,
      którzy włączyli się w ww. akcję w zeszłym roku szkolnym i zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do szkoły.

JAK WŁĄCZYĆ SIĘ DO ZBIÓRKI NAKRĘTEK?

Do kiedy trwa akcja?
      Akcja trwa nieprzerwanie cały rok!

Kto może włączyć się do zbiórki?                                                                                                                                        Każdy!
      Do akcji może włączyć się każdy uczeń naszej szkoły. Zachęcamy naszych uczniów do rozpropagowania akcji w swoim środowisku, do włączania w tę szczytną akcję swojej rodziny i znajomych.

W szkole znajdują się pudła, do których należy wrzucać nakrętki lub przekazać nakrętki p.Nowak lub p.Kajetaniak.

Zbieramy nakrętki tylko i wyłącznie plastikowe po:

• napojach do picia,
      • chemii gospodarczej (szampony, dezodoranty itp.),
      • nakrętki po kawie.         .

TO CO WKRĘCAMY SIĘ W POMAGANIE?

,,Szkoła pamięta"

04.11.2020 22:18
      Szkolne Koło Wolontariatu, włącza się do akcji
      - upamiętnienia ważnych postaci i wydarzeń!
      Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

• X edycji konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

30.09.2020 10:40
      W roku szkolym 2020/21 Szkolne Kołowo Wolontariatu bierze udział w  X edycji konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”.

Organizatorem X edycji konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu” jest Województwo Mazowieckie.

elem konkursu jest:
      1) popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu;
      2) propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie prestiżu wolontariatu;
      3)poszerzanie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy;
      4) zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania aktywności wolontariackiej, włączania się w inicjatywy łączące bezinteresowne działanie z kształtowaniem więzi społecznych opartych na zaufaniu i solidarności społeczne.
    • Zostań Wolontariuszem

28.09.2020 18:49