• Zabawy taneczne

22.04.2024 08:43
      W dniu 18 kwietnia  w ramach zajęć świetlicowych odbyły się zabawy taneczne w rytm znanych i lubianych piosenek dla dzieci
      .

• Wiosenne prace plastyczne.

15.04.2024 15:07
      W dniu 11 kwietnia dzieci podczas zajęć świetlicowych stworzyły wiosenny klimat. Wykonały
      prace plastyczną o tematyce wiosennej - bociany.

• Wiosenne zabawy na placu zabaw

15.04.2024 08:36
      Dnia 10 kwietnia w ramach zajęć świetlicowych dzieci uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną na świeżym powietrzu. Wszyscy świetnie się bawili smiley

• Światowy dzień marchewki

07.04.2024 19:22
      04.04.2024 w świetlicy szkolnej dzieci obchodziły światowy dzień marchewki. Odbyła się pogadanka na temat zdrowego żywienia , walorów smakowych marchewki oraz czytanie wierszyków. Następnie dzieci wykonały piękne prace plastyczne, w kórych  główną rolę odegrała marchewka.

• Dzień żaby

24.03.2024 16:05
      W dniu 20.03 na świetlicy uczniowie klasy pierwszej wykonali na prace plastyczne z okazji dnia żaby. Dzień Żaby był okazją do zaznajomienia dzieci w świetlicy z zagadnieniami ekologiczno- przyrodniczymi związanymi z życiem popularnego płaza.

• Nagłówek