• Zwierzątka z kubeczków.

12.02.2024 17:02
      W dniu 09.02 na zajęciach na świetlicy zostały przeprowadzone zajecia plastyczne pt,, Zwierzątka z kubeczków". Dzieci pod nadzorem nauczyciela dekorwowały swoje prace. Na zajęciach panowała miła i przyjazna atmosfera.
    • W zdrowym ciele zdrowy duch.

12.02.2024 16:30
      Dnia 06.02 zostały przeprowadzone zajęcia na temat ,, W zdrowym ciele zdrowy duch ". Celem zajęć było przekonanie dzieci , że owoce są lepsze od słodyczy i od niezdrowej żywności . Bardzo ważne , byśmy kształtowali nawyki żywieniowe u dzieci od najmłodzszych lat , bo przecież od tego zależy ich przyszła kondycja i zdrowie .
    • Kreatywne prace plastyczne dzieci.

01.02.2024 17:38
       Na zdjęciu prezentowana jest kolekcja kolorowych prac plastycznych. Prace te wykazują różnorodność w wyborze kolorów, technik dekoracji.
      Zajęcia plastyczne, takie jak te, są znakomite dla rozwoju dziecięcej wyobraźni, zdolności manualnych, a także umiejętności pracy w grupie i komunikacji, ale mogą stanowić piękną i kolorową dekoracje , przyczyniając się do stworzenia przyjaznej i inspirującej przestrzeni .
    • Zimowy krajobraz

12.01.2024 13:27