• Kącik jesienny na świetlicy szkolnej.

19.10.2023 07:47
      12 października 2023r uczniowie  podczas zajęć na świetlicy szkolnej urządzili kącik złożony z darów jesieni- z wcześniej nazbieranych kolorowych liści, kasztanów, żołędzi, szyszek.
      Było to okazją do obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie z nadejściem jesieni oraz uwrażliwiania na piękno natury o każdej  porze roku.

• Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej

31.08.2022 12:35

Szanowni Rodzice,
      poniżej znajduje się karta zgłodzenia dziecka do świetlicy.

Karta-zgloszeniowa-do-swietlicy.pdf

• Podsumowanie konkursu literackiego

07.04.2022 13:34

6 kwietnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu literackiego. Zadaniem uczestników było ułożenie wiersza/rymowanki, o tematyce związanej z kotem lub psem.
      Celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywności twórczej, rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania prozą i poezją, a także promocja talentów literackich.

Nagrodzeni zostali:
      1 miejsce- Dawid Kalota klasa 0
      2 miejsce- Ignacy Tolman-Szczudło klasa 4
      3 miejsce- Hanna Kurzela klasa 1

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości,  weny twórczej, a także kreatywności. Radzie Rodziców dziękujemy za nagrody.

28.10.2021 14:17

Jesień to piękna pora roku, która cieszy różnorodnością barw, zaskakuje zmiennością pogody oraz obdarowuje nas w swoje wyjątkowe dary. Chcąc zachęcić  dzieci oraz młodzież do przyjrzenia się, co jeszcze może ofiarować nam jesień, świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Jesień moimi oczami”.

Konkurs był skierowany do uczniów klas 0-IV.  Odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu była pani Anna Wolska. W konkursie wzięło udział 13 dzieci. Komisja w poniższym składzie dokonała oceny prac konkursowych:

- p Anna Wolska

- p Marlena Łukasiak

-p Karolina Kajetaniak

Jury konkursowe przyznało następujące miejsca:

1 miejsce – Hanna Kurzela klasa I

2 miejsce –Alicja Koryś klasa I