• Podsumowanie konkursu literackiego

• 07.04.2022 13:34
      • 6 kwietnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu literackiego. Zadaniem uczestników było ułożenie wiersza/rymowanki, o tematyce związanej z kotem lub psem.
        Celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywności twórczej, rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania prozą i poezją, a także promocja talentów literackich.

Nagrodzeni zostali:
        1 miejsce- Dawid Kalota klasa 0
        2 miejsce- Ignacy Tolman-Szczudło klasa 4
        3 miejsce- Hanna Kurzela klasa 1

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości,  weny twórczej, a także kreatywności. Radzie Rodziców dziękujemy za nagrody.

• Nagłówek