• 27.03.2024 10:06
        • ,,Wiosna, ach to Ty” – takie hasło królowało dnia 21.03.2024r. w naszej szkole.
          Rada Samorządu Uczniowskiego w tym dniu mnóstwo atrakcji przygotowała.
          Najpierw przedstawiciele RSU w rolę nauczycieli się wcieli i lekcje za nich poprowadzili.
          Uczniowie na zajęciach strój ,,Pani Wiosny” przygotowali i przedstawiciela z klasy w niego ubrali.
          „Panie Wiosny” w pokazie uczestniczyły i wielką radość wszystkim sprawiły.
          Kolejną atrakcją była, pierwsza edycja ,,Talent Show”.
          Uczniowie na szkolnej scenie swoje talenty prezentowali i świetnie publiczność zabawiali.
          RSU dyplomy przygotowała, a Rada Rodziców słodkościami uczestników poczęstowała.
          W taki radosny sposób zimę pożegnaliśmy, a tym samym wiosnę przywitaliśmy.

• 8 marca

• 12.03.2024 10:50
        • 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn.
          Rada Samorządu Uczniowskiego świetnie się spisała i wiele niespodzianek w tym dniu przygotowała.
          Kobietki cały dzień w koronach chodziły, a panowie krawaty i muchy założyli.
          Od Rady Rodziców wszyscy uczniowie po lizaku dostali i tak ten dzień na słodko świętowali.

• Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni

• 16.02.2024 12:30
        • 14 lutego z okazji dnia św. Walentego Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała mnóstwo atrakcji. Pamiątkowe fotografie, poczta walentynkowa, bransoletki uczuć i serca przyjaźni. Wszyscy bawiliśmy się dobrze..

Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni - Obrazek 1
          Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni - Obrazek 2
          Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni - Obrazek 3
          Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni - Obrazek 4

Walentynki - Dzień Miłości i Przyjaźni - Obrazek 6

• 16.02.2024 12:05

• Dnia 12 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas IV-VII. Zabawę prowadzili uczniowie z RSU. Były konkursy, tańce i mnóstwo atrakcji. Uwagę zwracały fantastyczne i pomysłowe stroje.

• Bal Jesieni

• 04.12.2023 20:21
        • 29 listopada Rada Samorządu Uczniowskiego zaprosiła uczniów klas 0-III do wspólnej zabawy jesiennej. Były zagadki, puzzle, rozpoznawanie warzyw i owoców po smaku i wyglądzie. Rozwiązując zagadki o tematyce jesiennej, uczniowe klas młodszych wykazali sie dużą wiedzą. Mogli zaprezentować także swoje zdolności taneczne, bawiąc sie w rytm usłyszanych piosenek . To był bardzo wesoło spędzony czaslaugh

• Dzień Zdrowego Śniadania

• 12.11.2023 15:17
        • 8  listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem organizacji tego dnia jest promowanie wśród najmłodszych, dobrych nawyków żywieniowych. Według licznych badań, spożywanie śniadań wpływa na lepszą koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia i rozwój intelektualny.
          W ramach obchodów tego święta można było poczęstować się zdrowymi przekąskami  laugh

• Dzień Dyni

• 04.11.2023 18:25
        • 31 października, Dzień Dyni obchodziliśmy, świetnie się przy tym bawiliśmylaugh.
          W pomarańczowe stroje się ubraliśmy i wspaniale wyglądaliśmy.
          Od Rady Rodziców lizaki otrzymaliśmy
          i radośnie dzień spędziliśmy laughlaugh.
          Za słodkości baaardzo dziękujemy smiley