• Andrzejki 2022

• 25.11.2022 11:10
        • Nasi uczniowie w dniu 24.11.2022 wesoło bawili się przy dobrej muzyce i kolorowej scenerii świateł. W trakcie zabawy przeprowadzono ciekawe i pełne humoru wróżby oraz zabawy. Tego dnia muzykę i dziecięcy śmiech było słychać w całej szkole. 😊🎊🎉💃🏼🕺👠👞🗝️

• Akcja "Sprzątamy dla Polski"-podsumowanie

• 25.04.2022 13:11
        • Akcja "Sprzątamy dla Polski", która odbyła się 22 kwietnia 2022r. w naszej szkole to dobra lekcja poszanowania środowiska.

Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro

Nasi uczniowie wraz z wychowawcami spisali się na medal!

• Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka oraz specjalny czat internetowy

• 22.04.2022 10:11
        • SZANOWNI UCZNIOWIE
          od 2020 r. działa darmowy, całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka  800 121212 oraz specjalny czat internetowy czat.brpd.gov.pl, gdzie możecie porozmawiać o swoich problemach, doświadczanych trudnościach, a także wspólnie ze specjalistami zastanowić się nad rozwiązaniami i sposobami radzenia sobie z kryzysem.

• DZIEŃ BEZ PLECAKA-1 KWIETNIA

• 04.04.2022 13:16
        • Lodówka turystyczna, neseser,  kontener dla kota i wózek dla lalek to tylko niektóre z pomysłów na zastąpienie plecaka. 1 kwietnia w naszej szkole nie sposób było się nie uśmiechnąć, idąc korytarzem i widząc przejawy kreatywności uczniów, którzy tego dnia książki, zeszyty i przybory szkolne przynieśli w nietypowych "nosidłach". Czy było to wygodne? Z pewnością – nie! Czy było zabawne – oczywiście! I o to chodziło! W końcu to prima aprilis.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zwiększenia poziomu ogólnej radości, serdecznie dziękujemy!