• Brązowy medal Michaliny Buczyńskiej !!!

• 18.04.2024 13:40
        • Brązowy medal Michaliny Buczyńskiej !!! Podczas rozgrywanych w Warszawie Mistrzostwach Mazowsza w kat . skrzat (2 klasa szkoły podstawowe) trzecią lokatę zajęła reprezentantka naszego klubu - Michalina Buczyńska. To pierwszy medal klubu od kilku lat na tym szczeblu rozgrywek. Rozstawiona z nr 4 Michalina (pierwsza od prawej u góry) uległa Poli Krzemińskiej z Nadarzyna i Barbarze Dubrow z Nowego Dworu. W zawodach wzięło udział 12 najlepszych skrzatek mazowsza.
        • więcej
        • Turniejowe czwartki

• 29.03.2023 14:50
        • W każdy czwartek o godzinie 17:00 w Budkach Piaseckich odbywa się turniej tenisa stołowego dla uczniów szkół podstawowych! Zawody mają charakter otwarty, ukierunkowany na początkowych adeptów gry, oczywiście mile widziani są i zawodnicy bardziej zaawansowani. Choć zliczamy cykl, to każda impreza jest też osobną całością zakończoną nagrodami. Każdy gracz gra minimum 4 gry. Po zawodach wszyscy losują dodatkowe upominki. Nie pobieramy wpisowego. Zawody trwają ok 2 godziny.

• więcej
        • Turniej w Piasecznie

• 29.03.2023 14:42
        • Zuzanna Jachimowicz (na zdjęciu) awansowała do silnie obsadzonego turnieju głównego rozgrywanego  w Piasecznie. Zawody są rozgrywane bez podziału na płcie. Pierwsza lokata w grupie zawodniczki w konfrontacji z chłopcami zawsze jest wydarzeniem. Podobnej sztuki dokonała Zofia Maciejewska ktòra ponadto pokonała kolejnego zawodnika w 1/8 finału. Nasza reprezentantka otarła się o pòłfinał przegrywając minimalne w 1/4. Drugie miejsca w swoich grupach eliminacyjnych uzyskali: Marta Anyszkiewicz i Igor Walędziak. Ogołem w silnie obsadzonych zawodach doświadczenia zdobywało 11 naszych graczy.
        • więcej
        • XV Memoriał Petrusewicza

• 29.03.2023 14:40
        • Wygrana naszych żaczek w Starych Skoszewach k/Łodzi .Podwójnym zwycięstwem zakończyły XV Memoriał Petrusewicza zawodniczki TBP .Klara Buczyńska i Milena Słoniec bez straty seta zameldowały się w finale i między sobą rozstrzygnęły końcowy rezultat. Ostatecznie wygrała Klara.
        • więcej
        • III GP Mazowsza

• 29.03.2023 14:39
        • Michalina Buczyńska (na zdjęciu) najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką klubu w III GP Mazowsza. Uczennica pierwszej klasy zajęła 7 lokatę w gronie 22 najlepszych skrzatek województwa. W tych samych zawodach Weronika Furmanik była 9 i w zawodach skrzatòw Bartosz Wòjcik również zdibył 9 lokate w gronie 23 rywali. Cała tròjka naszych reprezentantów debiutowała na turnieju wojewódzkim i miejsca w gòrnej połowie stawki należy uznać za pozytywny rezultat.🏁 Tak jak i skrzaci w podwarszawskiej Jabłonnej walczyły żaczki. Klara Buczyńska zajęla 9 lokatę a Milena Słoniec uplasowała się na 13 pozycji . W turnieju zagrały 32 zawodniczki 🏁