• 28.10.2021 14:17
      • Jesień to piękna pora roku, która cieszy różnorodnością barw, zaskakuje zmiennością pogody oraz obdarowuje nas w swoje wyjątkowe dary. Chcąc zachęcić  dzieci oraz młodzież do przyjrzenia się, co jeszcze może ofiarować nam jesień, świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt. „Jesień moimi oczami”.

Konkurs był skierowany do uczniów klas 0-IV.  Odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu była pani Anna Wolska. W konkursie wzięło udział 13 dzieci. Komisja w poniższym składzie dokonała oceny prac konkursowych:

- p Anna Wolska

- p Marlena Łukasiak

-p Karolina Kajetaniak

Jury konkursowe przyznało następujące miejsca:

1 miejsce – Hanna Kurzela klasa I

2 miejsce –Alicja Koryś klasa I

3 miejsce – Julia Świniarska  klasa I

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości,  weny twórczej, a także kreatywności.

• Nagłówek