Zapisy do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022

02.09.2021 13:02

Procedura przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej
    • Rozstrzygnięcie konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

21.12.2020 13:43

Drodzy Uczniowie!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na „Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową”.
      Prace oceniono w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria I – klasy 0-III

1 miejsce – Jakub Kawczyński  kl. I

2 miejsce – Dawid Trzciński  kl. 0

– Emilia Szumer  kl. II

3 miejsce – Wiktoria Jachimowicz  kl. II

Wyróżnienia: – Bartosz Jaworski  kl. 0

– Michał Pawłowski  kl. 0

– Filip Kwiatkowski  kl. 0

Kategoria II – klasy IV-VIII

1 miejsce  – Natalia Popławska  kl. VI

– Marek Kawczyński  kl. VI

2 miejsce – Zuzanna Jachimowicz  kl. IV

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone po feriach zimowych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie

• KONKURS PLASTYCZNY NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

02.12.2020 14:52
      SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZROBIENIE WŁASNORĘCZNIE KARTKI BOŻONARODZENIOWEJ.
      KONKURS TRWA OD 02 GRUDNIA DO 16 GRUDNIA.

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ REGULAMIN.
      POWODZENIA

Zapisy do świetlicy w roku szkolnym 2020/2021

03.09.2020 12:06

Procedura przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej:

1. Warunkiem przyjęcia ucznia do świetlicy szkolnej jest dostarczenie wypełnionej przez rodziców (opiekunów) „Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej”.
      2. Wszystkie dane wraz z podpisami muszą być zamieszczone na karcie w odpowiednim miejscu, gdyż tylko kompletna karta zgłoszeniowa będzie przyjmowana.
      3. Do świetlicy w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci:
      - z oddziału zerowego i klas I-III
      - obojga pracujących rodziców
      - z rodzin niepełnych
      4. Jeśli maja Państwo taką potrzebę, na stronie nr 2 należy wpisać w wyznaczonym miejscu imiona i nazwiska osób, które Państwo upoważniają do odbioru swojego dziecka ze świetlicy szkolnej, np. babcię, ciocię, sąsiadkę.
      5. Załącznik nr 1 (str.4) dotyczy osób upoważnionych przez Państwo. Jeśli wpisane zostały na str.2 osoby trzecie- dane tych osób (imię, nazwisko, seria i nr dowodu osobistego oraz podpis) muszą być zamieszczone na karcie. UWAGA! Na str. 4 (załącznik nr 1) należy wpisać pojedynczo osoby, chyba, że jest to małżeństwo, w tym przypadku można wpisać dwie osoby na jednej kartce. Czyli tyle osób, ile Państwo upoważnią na str. 2 do odbioru dziecka ze świetlicy, tyle egzemplarzy załącznika nr 1 należy dostarczyć (np. 3 osoby- 3 kartki).
      6. Załącznik nr 2 „Samodzielny powrót” (str.5) - rodzic wypełnia tę stronę w przypadku, kiedy wyraża zgodę na samodzielny powrót dziecka ze świetlicy. Należy w tabelce podać godzinę, które umożliwia dziecku samodzielne wyjście.
      7. Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy są do pobrania w świetlicy, u wychowawców klas oraz    na stronie internetowej szkoły.
      8. Zapisy do świetlicy odbywają się do 11 września bieżącego roku szkolnego.
      9. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy złożyć do wychowawcy świetlicy lub wychowawcy klasy.
      Karta-zgloszenia-dziecka-do-swietlicy-szkolnej.pdf
    • Bezpieczne wakacje.

23.06.2020 08:38

Drodzy Uczniowie!!!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego i rozpoczną się wakacje. Wakacje to przede wszystkim czas wyjazdów, zabawy i odpoczynku.  Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Obejrzyjcie sobie poniższe filmiki o zasadach bezpieczeństwa:

1. Bezpieczeństwo nad wodą

2. Bezpieczeństwo w górach

3. Bezpieczne wakacje – piosenka

Przypomnijcie sobie również numery telefonów alarmowych

Niech wakacje będą dla Was czasem wypoczynku i zabawy.

Życzę Wam wspaniałych przygód i dobrego humoru.
      Niech Was omijają wszelkie przykre zdarzenia.
      Uważajcie na siebie!!!

Monika Kowalczyk