• Bezpieczni w sieci-DBI2024

• 14.03.2024 18:17
      • W ramach obchodu tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu w klasach I-VII przeprowadzono pogadanki dotyczące bezpieczeństwa w Internecie i cyberprzemocy. Uczniowie klas młodszych oglądali kreskówki „Sieciaki” oraz uczestniczyli w dwóch lekcjach online pod tytułem: ,,Sieciaki-Pięć zasad bezpieczeństwa” oraz ,,Sieciaki-Poznaj bezpieczny Internet”. Uczniowie dowiedzieli się, z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się w sieci. Poznali zasady, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie, gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. W lekcjach online uczestniczyły również klasy IV-VII gdzie tematem spotkania była ,,Cyberprzemoc. Co mogę zrobić i jak reagować?” Pod koniec zajęć uczniowie dyskutowali, dzielili się swoimi doświadczeniami, wyciągali wnioski. Podsumowaniem działań stanowiło wzięcie udziału w konkursie pod hasłem ,,RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU”

protokol-z-konkursu(2).pdf