• Dbam o zdrowie!

• 24.04.2024 17:36
      • 23 kwietnia  uczniów klas I- III oraz dzieci z grupy przedszkolnej odwiedziła pani Hanna Uchman, pielęgniarka szkolna. Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani Hania przeprowadziła pogadankę na temat zbilansowanej diety dziecka. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się jak należy się odżywiać, aby być zdrowym,  jakiej wielkości porcje jedzenia powinny zjadać oraz jakie znaczenie dla naszych organizmów ma ruch i uprawianie sportu. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pogadanki i zadawały pytania. Zdobyły wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Serdecznie dziękujemy pani Hani za podzielenie się swoją wiedzą.