• Dzień Edukacji Narodowej 09r.

• 24.03.2020 10:09
      • Dzień Edukacji Narodowej 09r.
      • Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października. W naszej szkole odbył się on 13 gdyż 14 był dniem wolnym od nauki.

W życiu każdego z nas nauczyciele zajmowali i zajmują ważne miejsce. To ich autorytet, wiedza, umiejętności, zaangażowanie i poświęcenie mają znaczący wpływ na wykształcenie kolejnych pokoleń Polaków. To pod mądrym okiem nauczycieli uczniowie zdobywają wiedzę, rozwijają swoje zainteresowania, uzdolnienia, podejmują często decyzje o wyborze dalszej nauki i planują dorosłe życie.

Pani dyrektor Ewa Piotrowska rozpoczęła uroczystość. Wręczyła nauczycielom „Nagrody Dyrektora” (nagrody pieniężne).

Uczniowie klas V-VI przygotowały część artystyczną pod opieką pań Agnieszki Mijakowskiej i Krystyny Koprowskiej- Mitek

Przedstawienie ukazywało nasz zwykłe codzienne szkolne życie. Wśród uczniów nie brakło indywidualności. Szczególnie naszą uwagę zwróciła:„Gruba Ada” zagrana przez Klaudię Wysocką i „Super Miss” – (Martyna Roszewska).

Potem usłyszeliśmy wiązankę piosenek w wykonaniu szkolnego chóru. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim nauczycielom za trud wkładany w nasze wychowanie i edukację.

!!!DZIĘKUJEMY!!!

autor;-Paulina Paruszewska