• Zwrot podręczników i książek do biblioteki szkolnej

• 10.06.2020 16:36
      • W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020  prosimy o zapoznanie się z terminami oddawania podręczników szkolnych i książek. Podręczniki oraz  książki należy oddać w wyznaczonych terminach i godzinach.

Prosimy, aby uczniowie/rodzice w danym dniu przychodzili zgodnie z planem, kolejno w określonych przedziałach czasowych.

Z uwagi na trudną sytuację prosimy o bezwzględne trzymanie się ustalonych zasad i terminów zwrotów.

Uczeń/rodzic dokonujący zwrotu książek/podręczników powinien być w maseczce i rękawiczkach lub pamiętaj o dezynfekcji rąk. Obowiązuje również zasada zachowania odpowiedniego dystansu – min. 2 m.

Zwrot podręczników i książek będzie odbywał się przy kąciku patrona-naprzeciwko biblioteki. Prosimy o wejście do szkoły głównym wejściem natomiast opuścić szkołę wejściem hali sportowej.

HARMONOGRAM ZWROTU PODRĘCZNIKÓW

data

klasa

godzina

Instrukcja zwrotu podręczników i książek.

1. 1.Bądź w maseczce i rękawiczkach lub pamiętaj o dezynfekcji rąk. Przestrzegaj zasady zachowania odpowiedniego dystansu – min. 2 m.
        2. 2..Przy kąciku patrona znajdują się pudełka lub wyznaczone miejsce.
        3. 3.Każde pudełko/wyznaczone miejsce przeznaczone jest na inny przedmiot.
        4. 4.Pudełka/wyznaczone miejsce zostaną odpowiednio podpisane.
        5. 5. Proszę umieść podręcznik we właściwym pudełku lub miejscu.
        6. 6. Podpisz listę zwrotu podręczników.
        7. 7. Opuszczaj szkołę wejściem hali sportowej.

Dołączone do podręczników płyty CD stanowią integralną część podręczników i należy je zwrócić wraz z podręcznikiem:− zagubienie lub uszkodzenie (porysowanie, zgniecenie lub połamanie) płyty CD skutkuje koniecznością zwrotu kosztów całego podręcznika.

Za książki zniszczone lub zagubione rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do zakupu nowej pozycji wskazanej przez nauczyciela bibliotekarza w ustalonym terminie.