• PRZEDSTAWICIELE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 28.09.2020 12:59
      • Dnia 21 września 2020r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 12  kandydatów z klas IV-VIII. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie z ty klas. Wszyscy chętnie udali się na wybory. Wrzucali karty ze swoimi głosami do urny wyborczej. Każdy uczeń miał możliwość zagłosowania na dwóch kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Lewandowska Wioletta, Sylwestrzak Tomasz, Perkowska Sandra, Fijołek Kinga i Maja Świniarska czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Po jego zakończeniu Lewandowska Wioletta i Maja Świniarska dokonali obliczeń głosów. Zagłosowało 61 uczniów z klas IV-VIII, oddano 56 głosów ważnych oraz 5 głosów nieważnych.

Uczniowie, którzy będą reprezentować Samorząd Uczniowski:

1. KOMENDAREK OSKAR kl.8 - PRZEWODNICZĄCY
        2. SZLAGA KRZYSZTOF  kl.8 - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO