• Aktywność fizyczna to zdrowie

• 30.04.2020 13:04

• Kochani Uczniowie!!!

Przed nami długi weekend majowy. Proponuję, aby ten wolny czas spędzić jak najwięcej na świeżym powietrzu, oczywiście jeśli pogoda Wam na to pozwoli. Miejmy nadzieję, że będzie ładnie. Piękna pogoda i możliwość wyjścia na świeże powietrze z pewnością sprzyja pomysłom na spędzanie wolnego czasu. Pamiętajcie więc o aktywności fizycznej np. jazda na rowerze czy rolkach, gra w piłkę, skakanie na skakance czy podwórkowy tor przeszkód - to już od Was zależy co wybierzecie :)

Jeśli jednak pogoda Wam nie pozwoli na aktywność ruchową na świeżym powietrzu to proponuję w domu trochę poćwiczyć. W poniższym linku przesyłam grę przy której możecie aktywnie spędzić wolny czas.

Jeśli zrobisz coś ciekawego w czasie wolnym od zajęć, pochwal się tym na zdjęciu. Może to być aktywność sportowa; a może coś co wiąże się z pracą małego ogrodnika, mechanika lub tresera psa czy kota. Wszystkie pomysły mile widziane.

Zdjęcie lub zdjęcia prześlij na adres: monika_kowalczyk@onet.pl

Przesłane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie szkoły.

Kochani bardzi proszę o przesyłanie zdjęć, ponieważ tak dawno się nie widzieliśmy i zaczynam tęsknić.

Pozdrawiam i życzę aktywnego spędzania czasu wolnego
        Monika Kowalczyk

• Nagłówek