• 23 czerwca - Dzień Taty - Pamiętajmy!!!

• 19.06.2020 15:59
      • Drodzy Uczniowie!!!

26 maja świętowaliśmy Dzień Matki, 1 czerwca Dzień Dziecka, a 23 czerwca wypada Dzień Ojca. Z okazji tego święta chciałabym zaproponować kilka propozycji na wykonanie upominku dla taty:

1. Kartka z życzeniami, czyli laurka

2. Medal dla Super Taty

Możemy go zrobić z tektury lub masy porcelanowej.

3. Portret Taty

4. Zakładka do książki
        Zakładkę można zrobić z najprzeróżniejszych rzeczy. Wszystkie techniki dozwolone.

5. Kubek

6. Pojemnik na długopisy

Pojemnik na długopisy można zrobić z puszki. To propozycja dla starszych dzieci. Bardzo użyteczny prezent, który tata z dumą postawi na swoim biurku.

Monika Kowalczyk

• Nagłówek