• Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich nagrodzona w kategorii sportowe osiągnięcie roku w sporcie szkolnym.

• 10.03.2023 11:01
      • W hotelu Kuźnia Napoleońska w Paprotni odbyła się gala podsumowująca największe wydarzenia sportowe w roku 2022. Nasza szkoła otrzymała nagrodę w kategorii sport szkolny za najlepszy jednostkowy wynik w ubiegłym roku. Pod uwagę wzięto awans szkoły i start w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym. Na uroczystości szkołę reprezentowały Pani Dyrektor Sylwia Pela oraz autorki sukcesu Klara Buczyńska uczennica klasy 4 oraz Zofia Maciejewska uczennica klasy 6. Na ręce Pani Dyrektor przekazano również nagrodę w kategorii „sportowe wydarzenie roku” za zorganizowanie Półfinałów Pucharu Polski Mężczyzn, które odbyło się na hali sportowej w naszej szkole.