• Smacznie, zdrowo, kolorowo -Dbam o zdrowie!

26.10.2020 12:48

Dbałość o zdrowie uczniów, to jedno z zasadniczych zadań szkoły dążącej do pełnego i wszechstronnego rozwoju wychowanków.

Zgodnie z naszym założonym planem działań, w dniu dzisiejszym klasa ,,0” uczestniczyła w zajęciach dotyczących zdrowego odżywiania.  W tym dniu  dzieci ubrały się na zielono. Wychowawczyni klasy, Pani Olga Traczyk-Pawelec podjęła różnorodne działania, które miały na celu podniesienie świadomości i wiedzy wśród dzieci na temat zdrowia.

Poniżej prezentujemy wyniki tych działań J

Rozstrzygnięcie konkursu!

24.10.2020 19:33

Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu
       na
      ,,Logo Szkoły Promującej Zdrowie.

Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością. Na konkurs przysłano 9 prac z pośród, których wyłoniono zwycięzcę. Zwycięska praca, która stanie się oficjalnym znakiem Szkoły Promującej Zdrowie jest autorstwa Gracjana Brejnaka, ucznia klasy VIII – Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i dziękujemy za udział w konkursie!

Protokol-z-konkursu.pdf

Poniżej prezentujemy zwycięskie Logo.

• Zdrowe odżywianie.

24.10.2020 19:28
        W dniu dzisiejszym uczniowie klasy III uczestniczyli w zajęciach poświęconych zdrowemu odżywianiu w ramch akcji ,,Smacznie, Zdrowo, Kolorowo - Dbam o Zdrowie".
      Wychowawczyni klasa III pani Ewa Piotrowska przedstawiła dzieciom zasady właściwego odżywiania oraz w jaki sposób zmienić złe nawyki żywieniowe. Uczniowie wykonali również pracę plastyczno-techniczną, która dotyczyła piramidy zdrowego żywienia.
    • Zielono Mi

22.10.2020 18:08