• Pozytywny komentarz

29.01.2021 12:20

Od poniedziałku 01.02.2021r w
      naszej szkole rozpoczyna się akcja
      pt. „Pozytywny komentarz”.

Akcja polega na tym, aby nauczyciele wpisywali w miesiącu lutym  do dzienniczków i e-dziennika pozytywne, motywujące komentarze. Mają one na celu dowartościowanie ucznia i wyrobienie  przekonania, że każdy jest w czymś dobry i ma określone talenty. Niech uczniowie poczują, że mają wsparcie u nauczycieli, wychowawców i opiekunów.

Dobra uwaga od nauczyciela zostaje z nami na całe życie!

Uczniowie również w lutym mogą napisać pozytywny komentarz o kolegach i koleżankach z klasy i wysłać go na e-dzienniku do wychowawcy.

Miły komentarz jest sygnałem, że zauważyliśmy to, co dobre, pozytywne. Chwaląc wzmacniamy dobre zachowanie. Motywujemy do dalszego działania!

Czekamy na wasze pozytywne komentarz!

Spotkanie z pielęgniarką.

26.01.2021 13:26

W poniedziałek, 25 stycznia uczniowie z klasa II wzięła udział w spotkaniu z pielęgniarką szkolną panią Hanną Uchman na temat: „Wyrabianie nawyków higieniczno-kulturalnych związanych z czystością”. Pani pielęgniarka opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca i  przybliżyła  pojęcie HIGIENY.
      Wspólnie z uczniami ustalono najważniejsze zasady dbania o zdrowie i przestrzeganie higieny osobistej w domu i w szkole, należą do nich m.in. dbałość o zęby, skórę, włosy, paznokcie i codzienne mycie całego ciała. W kręgu licznych wskazówek na temat higieny osobistej znalazły się również rady związane z doborem i zmianą ubioru i obuwia, higieną snu. Na koniec pani pielęgniarka odpowiadała na  pytania dzieci.

• Wyniki konkursu

22.01.2021 13:00

Drodzy Uczniowie!

Przed rozpoczęciem przerwy świątecznej, uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w szkolnym konkursie pt. ,,STOP-AGRESJI I PRZEMOCY SŁOWNEJ!”, organizowanym przez Zespół do Spraw Promocji Zdrowia.

Na konkurs przysłano 6 prac z pośród, których wyłoniono zwycięzcę.
       Zwycięska praca jest autorstwa Igora Walędziaka
      , ucznia klasy 4 – Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i dziękujemy za udział w konkursie!

Udział w konkursie wzięli następujący uczniowie:

Igor Walędziak kl.IV

Marta Anyszkiewicz kl.IV

Marek Kawczyński kl.VI

Albert Sosnowski kl.VI

Sandra Wróblewska kl.VIII

Krzysztof Szlaga kl.VIII

Poniżej prezentujemy zwycięski plakat

Protokol_Stop_agresji_slownej-1.pdf

Organizatorzy: Katarzyna Nowak i Karolina Kajetaniak

• ,,Świąteczne życzenia dla przyjaciela"

22.12.2020 13:55

Publikujemy najciekawsze życzenia nadesłane
      w ramach akcji: ,,Świąteczne życzenia dla przyjaciela".

• Życzenia świąteczne.

17.12.2020 20:23

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji ,, Świąteczne życzenia dla przyjaciela"
      p.Agnieszka Mijakowska, p.Karolina Kajetaniak i p.Katarzyna Nowak