• Kontrola rodzicielska online – chroń swoje dzieci

• 13.02.2024 13:27
        • Internet jest dziś naturalnym środowiskiem dorastania i codziennego funkcjonowania. Warto zadbać o to, aby dzieci były w nim bezpieczne i chronione przed zagrożeniami. Nic nie zastąpi edukacji, świadomego budowania kompetencji cyfrowych i opartej na zaufaniu relacji, ale jest coś, co może stanowić wsparcie w zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa w sieci. NASK przedstawił mOchronę, aplikację ochrony rodzicielskiej OSE.

• Rada Rodziców

• 26.09.2023 12:52
        • Szanowni Rodzice,
          decyzją Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich na spotkaniu w dniu 18 września 2023r. została ustalona składka na rok szkolny 2023-2024 w wysokości 70,00zł od każdego ucznia naszej szkoły

Składki na Radę Rodziców są dobrowolne jednak prosimy o wsparcie naszej inicjatywy ponieważ zebrane przez nas środki wracają do uczniów naszej szkoły. Z Państwa wpłaty zakupywane są m.in. paczki na choinkę, pączki na tłusty czwartek, są organizowane ogniska z kiełbaskami np. na pierwszy dzień wiosny i Dzień Dziecka oraz są kupowane książki na nagrody dla uczniów naszej szkoły. Wspieramy też inicjatywy Samorządu Uczniowskiego między innymi na zakup drobnych upominków na nagrody w szkolnych konkursach.

• Wpłaty dokonujemy na konto Rady Rodziców:
              Bank Spółdzielczy w Teresinie
              Nr konta: 04 9284 0005 0003 4555 2000 0010

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza.
              Dziękujemy za wsparcie.
        • Przesiewowe badanie wad postawy w klasach 1-8

• 18.09.2023 16:41
        • Badanie bezpłatne-sfinansowane przez Wójta Gminy Teresin
          Udział dziecka w badaniu możliwy za zgodą rodzica. Wzór zgody w załączniku.
          Zgody prosimy oddać do wychowawcy do 30 września 2023r.
          Badanie odbędzie się na terenie naszej szkoły.

Firma CRM SORNO funkcjonuje na rynku ponad 15 lat. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Na terenie województwa mazowieckiego posiadamy cztery wyspecjalizowane centra medyczne zlokalizowane w: Milanówku, Mościskach oraz Starych Babicach. Zajmujemy się świadczeniem usług w obszarze rehabilitacji i diagnostyki ortopedycznej oraz pediatrycznej. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczno-zabiegowy, dzięki któremu całościowo leczymy Pacjentów w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych i pediatrycznych.
          Oferta_WADY_POSTAWY_SPINE_3D_TERESIN_2023_(1)_(1).pdf
          Zgoda_na_badanie_wad_postawy_gm._Teresin_(1).pdf