• Obchody Dnia Patrona Szkoły

List Ministra Edukacji i Nauki

02.09.2021 12:49

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przekazuję list Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022.

W liście minister Przemysław Czarnek przedstawił działania Ministerstwa Edukacji i Nauki związane z bezpiecznym powrotem do szkół oraz wsparciem uczniów po długotrwałym okresie nauki zdalnej. Szef MEiN zachęcił także do udziału w nowym przedsięwzięciu „Poznaj Polskę” oraz wyraził nadzieję, że nauka stacjonarna w szkołach będzie trwała nieprzerwanie do przyszłorocznych wakacji.

Proszę o przekazanie listu nauczycielom, uczniom oraz rodzicom.  Życzę spokojnego i bezpiecznego roku szkolnego.

Anna Ostrowska
      Ministerstwo Edukacji i Nauki

List_od_Ministra_Edukacji_i_Nauki.pdf

Nauka zdalna.

16.04.2021 13:00
      Do 25.04.2021r. uczniowie wszystkich szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych będą kontynuować naukę w trybie zdalnym.

Przedszkola i żłobki ( w tym klasy przedszkolne) zostaną otwarte od 19.04.2021.

Obostrzenia dotyczące szkół obowiązują do 25 kwietnia br. Nauka zdalna obejmuje wszystkich uczniów bez względu na etap edukacyjny.

Źródło:

- konferencja prasowa Ministra Zdrowia z dn. 14.04.2021r.

Sylwia Pela

Podsumowanie konkursu fotograficznego.

10.05.2021 13:35

W miesiącu marcu, w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny pt.:,,Oznaki wiosny".

Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, oraz rozwijanie zainteresowania fotografią. Do organizatorów napłynęło wiele ciekawych zdjęć  spośród, których wyłoniono zwycięzcę oraz przyznano jedno wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

I miejsce Oktawian Komendarek kl.2

II miejsceHanna Kurzela ,,0”

III miejsce Patrycja Świniarska kl.3

Wyróżnienie Małgorzata Dybiec kl.3

Poniżej prezentujemy zwycięską fotografię oraz pozostałe przysłane prace.

Protokol-konkurs-fotograficzny.pdf

Mój wymarzony dom.