Spotkanie z pielęgniarką.

26.01.2021 13:23
                   W poniedziałek, 25 stycznia uczniowie z klasa II wzięła udział w spotkaniu z pielęgniarką szkolną panią Hanną Uchman na temat: „Wyrabianie nawyków higieniczno-kulturalnych związanych z czystością”. Pani pielęgniarka opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca i  przybliżyła  pojęcie HIGIENY.
      Wspólnie z uczniami ustalono najważniejsze zasady dbania o zdrowie i przestrzeganie higieny osobistej w domu i w szkole, należą do nich m.in. dbałość o zęby, skórę, włosy, paznokcie i codzienne mycie całego ciała. W kręgu licznych wskazówek na temat higieny osobistej znalazły się również rady związane z doborem i zmianą ubioru i obuwia, higieną snu. Na koniec pani pielęgniarka odpowiadała na  pytania dzieci.

Zabawy na śniegu.

26.01.2021 12:20
      W końcu mamy zimę! smiley
      Uczniowie klasy II skorzystali z pięknej zimowej pogody i wybrali się na boisko szkolne.
      Zimowym zabawom nie było końca – dzieci lepiły bałwana i rzucały się śnieżkami. Korzystamy póki możemy! smileyheart

• KONKURS PLASTYCZNY NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

02.12.2020 15:36
      SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA ZROBIENIE WŁASNORĘCZNIE KARTKI BOŻONARODZENIOWEJ.
      KONKURS TRWA OD 02 GRUDNIA DO 16 GRUDNIA.

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ REGULAMIN
      POWODZENIA

Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna!

10.11.2020 14:00

W tym roku szkolnym 2020/2021 klasa 2 przystapiła do programu edukacujnego organizowanego przez Biedronkę.
      Dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat, wystartowała nową odsłona programu edukacyjnego i konkurs skierowany do klas I-III szkół podstawowych oraz premierowo do przedszkolnych oddziałów zerówkowych.
      Przewodnikami po opowieściach o magii natury będą zupełnie nowi bohaterowie Gangu Fajniaków, patronujący czterem tematycznym filarom programu i towarzyszącego mu konkursu – żywiołom ognia, wody, ziemi i powietrza.

Przedstawiamy nasze prce i doświadczenia wykonane podczas zajęć.wink