• WYCIECZKA PARK TRAMPOLIN

15.12.2023 11:18
      W dniu 11.12.2023r. klasa przedszkolna i klasa 2 uczestniczyły w wycieczce do Stacji Grawitacji w Warszawie. Pierwszą godzinę spędziliśmy z trenerem na wf. Druga godzina upłynęła na wesołej zabawie. Uśmiech i dobry humor towarzyszył nam tego dnia. 🏃‍♂️🏃‍♀️🤸‍♀️🤸‍♂️🤾🤾‍♀️

• Bal jesieni

06.12.2023 09:18
      W środę 29 listopada 2023 roku w naszej szkole odbył się bal jesienia, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zabawa była bardzo udana, uczniowie bawili się przy dźwiękach największych hitów z list przebojów. Bal uatrakcyjniły konkursy i zabawy.

• "Wyprawka dla szczeniaka”

14.11.2023 14:01
      We wtorek 14 listopada nasze przedszkole odwiedził szczeniak Olaf wraz ze swoją opiekunką - panią Agnieszką Tolman. Przedszkolaki zostały zapoznane z pieskiem oraz dowiedziały się jak należy przygotować się na pojawienie nowego członka rodziny.
      Pani Agnieszka przeprowadziła zabawy edukacyjne z elementami dogoterapii, której celem jest wszechstronny rozwój podopiecznych, dostarczanie pozytywnego bodźca i satysfakcji z przebywania z psim przyjacielem.
      Dzieci bardzo chętnie współpracowały podczas zabawy z psem.
      Podczas praktycznych zajęć utrwaliły swoją wiedzę dotyczącą właściwego opiekowania się i traktowania czworonożnych przyjaciół.
      Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za super wizytę.
    • 11 listopada 2023

14.11.2023 13:55
      ,,Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
      To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! ".
                                                       Łukasz Tartas
      Był to wyjątkowy dzień dla nas wszystkich!
      🇵🇱🤍❤️
    • Dzień dyni

03.11.2023 09:43
      Dziś w klasie przedszkolnej obchodziliśmy dzień dyni. To ona była głównym bohaterem. Wysłuchaliśmy kilku informacji i ciekawostek o dyni, wykonaliśmy pracę plastyczna, szukaliśmy jej w klasie a na samym końcu sprawdzaliśmy jak pachnie i wygląda w środku.