11.02.2024 18:19
      Dnia 08.02.2024r. odbył się w naszej szkole bal karnawałow!
      Uśmiechy, tańce, zabawy- tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, nie zabrakło.
      W przystrojonej sali, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy.  Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

• Przedstawienie teatralne

01.02.2024 12:59
      11 stycznia 2024r. uczniowie klas młodszych odwiedzili kino w Chodakowie i obejrzeli przedstawienie teatralne pt. ,,Baśnie tysiąca i jednej nocy".

01.02.2024 13:08
      W tym roku w jasełkach zagościła reprezentacja zerówki, która mówiła wiersz i zaśpiewała pastorałkę.
      Wyjątkowa scenografia, efektowne stroje postaci jasełkowych oraz śpiew kolęd, wprowadziły dzieci i licznie przybyłych rodziców w radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

• Dogoteramia z Mambą

15.12.2023 12:06

Dogoterapia- utrwalamy litery
      We wtorek 12 grudnia 2023r. klasa przedszkolna powitała gości Panią Agnieszkę i Mambę. Tym razem na dogoterapii utrwalaliśmy litery. Obecność psa na zajęciach wyzwala w dzieciach spontaniczną radość i otwartość względem otoczenia. W czasie zajęć uczniowie mogli osobiście doświadczyć łagodności psa, który cierpliwie wysłuchiwał wydawanych mu poleceń, a przede wszystkim bardzo posłusznie je wykonywał. Wspólne, edukacyjne zabawy wywołały mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy bardzo!

15.12.2023 11:24
      🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
      6 grudnia 2023r. był w klasie przedszkolnej dniem wyjątkowym. Ozdobiliśmy bombki zakupione przez rodziców i spotkaliśmy się dziś ze Świętym Mikołajem. To był dzień pełen emocji.