• Czworonożny gość

18.10.2023 14:32

W dniu 17 października dzięki uprzejmości mamy naszego ucznia pani Agnieszki Tolman w oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty z Dogoterapii z udziałem psa Tadzia, który jest dogiem niemieckim.
      Rozmawialiśmy o emocjach jak je pokazać i wyrazić. Obecność psa na zajęciach motywowała do współpracy, uczyła jak wchodzić we wzajemne relacje, wywoływała pozytywne emocje. Dzieci uczyły się o tym jak zachować się w momencie spotkania obcego psa i co zrobić, gdy pies zaatakuje.

Dzieciaki z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach oraz chętnie jeśli tylko chciały wchodziły w relację z psem, nierzadko pokonując przy tym swoje lęki.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce i jej czworonożnemu przyjacielowi za przeprowadzenie wspaniałych zajęć i poświęcony czas. :)

• Dzień Uśmiechu

17.10.2023 10:57
      Światowy Dzień Uśmiechu 2023

• Spektakl muzyczny pt. ,,Piekna i Bestia"

09.10.2023 12:08
      Dnia 4 pażdziernika 2023r. pierwszy raz klasa przedszkolna wybrała się na wycieczkę do Żyrardowa na spektakl muzyczny pt. ,,Piekna i Bestia". Dzieci z wielkim zainteresowanie oglądały przedstawienie. To był dzień pełen emocji!

• Mili goście w naszej klasie

27.09.2023 12:42
      W zeszłym tygodniu w klasie przedszkolnej odbyło się spotaknie dzieci z Paniami z Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie. Przedszkolaki chętnie wysłuchały pięknie czytanej bajki i odpowiadały na pytania. Na pamiątek otrzymaliśmy książki ,,Pierwsze czytanki dla... ". Dziękujemy bardzo za spotkanie!

• Instrukcja logowania

05.09.2023 19:36

Szanowni Państwo,
      w załączniku znajduje się instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów: