• Dekorujemy pierniki

08.12.2023 19:18
      Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi rozpoczęły się świąteczne przygotowania. Uczniowie klasy piątej postanowili udekorować pierniki, którymi poczęstują się podczas klasowej wigilii.

Spotkanie z Mikołajem

08.12.2023 18:50
      6 grudnia uczniowie klasy piątej, wspólnie z całą społecznością szkolną przeżywali spotkanie ze Świętym Mikołajemwink

MUZEUM NARODOWE

26.11.2023 18:03

Muzeum Narodowe w Warszawie jest jednym z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Zbiory Muzeum liczą około 830 tysięcy dzieł sztuki polskiej i światowej, od antyku do współczesności. Obejmują malarstwo, rzeźbę, rysunki oraz ryciny, fotografie, numizmaty, a także przedmioty sztuki użytkowej i wzornictwo. Na organizowanych w Muzeum i jego oddziałach wystawach, a także na związanych z nimi warsztatach i zajęciach, podejmowane są tematy sztuki we wszelkich jej przejawach i odsłonach. Uczniowie klasy piątej mieli okazję poszerzyć swoję wiedzę  poprzez udział w lekcji muzelanej " Królowie Polski". Spacer po muzeum i możliwość podziwiania wielkich  dzieł  zainspirował  uczniów do odkrywania świata, poznawania kultury i piękna sztuki.

• Dzień Dyni

04.11.2023 10:59
      Klasa piąta bardzo chętnie wzięła udział w szkolnej akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

• Dzień Patrona

04.11.2023 10:36
      Uczniowie klasy piątej uczcili Dzień Patrona naszej szkoły, prezentując apel o życiu i twórczości Fryderyka Chopina. Pod czujnym okiem pań P. Piotrowskiej i J. Kamińskiej, przygotowywali się do występu. Wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością w realizacji powierzonego im zadania. Brawo dzieciaki !laughyes